Home page > Aktuality > Palestra kbelská 10 zahajuje běžeckou sezónu s atraktivní nabídkou pro vojáky

Palestra kbelská 10 zahajuje běžeckou sezónu s atraktivní nabídkou pro vojáky

Přes dva tisíce běžců pravidelně zaplňuje ulice pražských Kbel, kde se letos uskuteční již 31. ročník silničního běhu Palestra Kbelská desítka. Pro vojáky organizátoři nabízí zvýhodněné startovné. 

Palestra Kbelská desítka je silniční běžecký závod, který se uskuteční v tradičním termínu, tedy první březnovou sobotu 3. 3. 2018 v Praze Kbelích. Je jedním z prvních běžeckých závodů v novém roce. Hlavní trať měří 10km, kratší vzdálenost 5 km bude připravena pro ženy a běžce do 19 let. Okruh o délce tří set metrů si mohou zaběhnout i ti nejmenší v dětském závodě v Centrálním parku Kbely. Zde se také bude konat doprovodný program pro návštěvníky závodu.

Organizátoři nabízí příslušníkům AČR zvýhodněnou cenu startovného, a sice 200,- Kč. Součástí startovného je funkční tričko Kalenji. Registraci je možná prostřednictvím adresy https://www.sportt.cz/register/610. Kapacita závodu je 2018 závodníků. Před závodem se budou příslušníci AČR prokazovat služebním průkazem.

V minulých ročnících se 24.základna dopravního letectva  podílela na organizaci akce a zajišťovala také bezpečnostní dozor samotného závodu. V letošním roce letecká základna připravuje pro malé i velké diváky atraktivní ukázky kynologické stanice, stanoviště zdravovědy a ukázky vojenského lezení. Pro zájemce o zařazení do jednotek aktivní zálohy 24.základny dopravního letectva bude připraven informační stánek. 

Více informací na www.palestrakbelska10.cz a na FB „Palestra Kbelská 10“.

 

 

 

 

 

Fotogalerie

Nahoru